Schaken kan je leren; welkom bij Schaakvereniging Sliedrecht

SLIEDRECHT – Heb je altijd al willen leren schaken, maar is het er nooit van gekomen? Of schaak je regelmatig en ben je klaar voor de volgende stap? Dan kun je vanaf donderdag 14 september 2023 terecht bij Schaakvereniging Sliedrecht.

Ook Sliedrechters met schaakervaring kunnen terecht bij de vereniging. Naast de module ‘Schaken leren’ wordt namelijk ook ‘Beter schaken’ aangeboden. Dat is speciaal gericht om je vaardigheden te verbeteren, zodat je eindelijk je buurman kunt verslaan! (Foto Schaakvereniging Sliedrecht)

Schaakvereniging Sliedrecht doet namelijk mee aan een nieuw landelijk initiatief: NederlandSchaakt. Dat is een cursus voor volwassen, waarin je in zes weken de regels en belangrijkste basisprincipes van het schaakspel leert. Aansluitend kun je meteen meedoen met de clubavonden van de vereniging. Want nieuwe leden die aan de cursus deelnemen, krijgen een half jaar gratis lidmaatschap cadeau.

Twee niveaus
Je kunt met iedereen schaken. Leeftijd, afkomst of geslacht spelen op het bord allemaal geen rol. Naast een intellectuele work-out is schaken daarom ook de perfecte manier om met nieuwe mensen in contact te komen. De trainingen worden gegeven door een ervaren schaaktrainer. Omdat de cursus wordt aangeboden op twee niveaus kan iedereen meedoen.

Lessen en aanmelden
Beide modules bestaan uit zes lessen van anderhalf uur die wekelijks tussen donderdag 14 september 2023 en donderdag 19 oktober 2023 (‘Schaken leren’) of donderdag 2 november 2023 en donderdag 7 december 2023 (‘Beter schaken’) worden gegeven. De lessen beginnen telkens om 20.00 uur in Activiteitencentrum De Havik aan Thorbeckelaan 110. Meer informatie over o.a. aanmelden en de kosten is hier online te vinden.

Plaats een reactie

*=Verplicht veld