Estafetteloop Glasgow-Cairo passeert Sliedrecht

SLIEDRECHT – Tot 6 november 2022 is er de estafetteloop ‘Running out of time’. Deze loopt van van Glasgow Schotland, waar eind september 2022 is gestart naar Cairo in Egypte. De estafetteloop wordt gehouden in het kader van de klimaatverandering en passeert op de route Papendrecht, Sliedrecht, Hardinxveld richting Gorinchem. Eén van de lopers is Willem van Asperen. Nu nog inwoner van Hardinxveld-Giessendam, maar vanaf komend jaar van Sliedrecht.

De wisseling. Het doorgeven van de estafettestok door Willem van Asperen aan de volgende deelnemer. Een Engelstalige man op de fiets. 

Willem van Asperen is één van de estafettelopers. Hij liep woensdagavond 12 oktober 2022 even over half tien zo’n 21 kilometer. Van Asperen had de estafettestok overgenomen van drie jongelui die op de fiets kwamen van Schiedam en hij heeft het later doorgegeven aan een Engelstalige man, die op de fiets richting Schijndel in Noord-Brabant ging. 

Plaats een reactie

*=Verplicht veld