Braderie Kerkbuurt: ‘Het mag weer!’

SLIEDRECHT – Mooi weer en het opnieuw kunnen houden van een braderie op de winkelpromenade Kerkbuurt. Ondernemers reageerden zaterdag 11 juni 2022 blij dat ‘dit week kon’ na twee coronajaren. Veel ondernemers stalden in een kraam hun waar uit, maakten mooie aanbiedingen en trokken publiek. 

Onder de kraamhouders waren ook niet-aan-de-Kerkbuurt-gevestigde ondernemers, maar ook verenigingen. (Foto Peter Donk / Sliedrecht24 

De markt was divers. Plaatselijke krant Het Kompas probeerde bezorgers te werven, de Historische Vereniging Sliedrecht stond er met boeken en Ed Grootveld, die dit jaar voor de 38e keer meedoet aan de Nijmeegse Vierdaagse, haalde geld op voor een project in Zuid-Sulawesi, één van de grotere eilanden in Indonesië.