SLIEDRECHT – Op de Prickwaert is dinsdagavond 31 mei 2022 een hond van een familie uit de Elzenhof flink gebeten. De eigenaar van de bijthond heeft zich ondanks een oproep nog niet gemeld.
Een zwarte Stafford beet de Franse Bulldog Koos. De hond liep wonden op in de nek en moest naar de de dierenarts. (Foto eigenaar gedupeerde hond)
Het incident was tussen 19.00 – 20.00 uur ter hoogte van Prickwaert nr 2.
Wond
Er leek in eerste instantie niets aan de hand. De gedupeerde kreeg netjes excuses en een handdruk. Echter de volgende ochtend zag het er toch niet goed uit en was een bezoek aan de dierenarts noodzakelijk
Oproep
Graag komt de gedupeerde baas van Koos in contact met de baasjes van deze Stafford. Gezocht wordt een man 1.75-1.80 m lang, kort gemillimeterd haar, casual kleding groen zomer jasje, spijkerbroek. Leeftijd 30-40 jaar en een jonge dame, lang donker bruin haar, spijker jasje,wit bedrukt shirt en spijkerbroek. Er is nog geen aangifte bij de politie gedaan. Reacties kunnen naar: rvtz@hotmail.nl