Kinderen en leerkrachten obs Henri Dunant halen geld op voor stichting KiKa

SCHOORL / SLIEDRECHT – Leerlingen en docenten van openbare basisschool Henri Dunant aan Kerkstraat 15 hebben een bedrag van € 1.562,50 opgehaald met een wandeltocht in de duinen bij Schoorl. Het goede doel was Stichting Kinderen Kankervrij (KiKa), een Nederlandse stichting die sinds 2002 fondsen werft voor wetenschappelijk onderzoek naar kanker.

Onderweg was het soms best even afzien. Ploeterend door het losse zand en zere kuiten door de hoge duintoppen. Toch overheerst achteraf vooral een gevoel van blijdschap en trots bij de leerkrachten van de Henri Dunantschool die meededen aan de Heroes Hike for Charity. Samen met de leerlingen haalden ze het geld voor KiKa op. (Foto obs Henri Dunant)

Niet alleen de fanatieke wandelaars zamelden geld in. Ook alle leerlingen hebben een steentje bijgedragen door acties te bedenken. Samen resulteerde dit in het prachtige bedrag. Deze steun maakt het mogelijk om kinderen met kanker beter te behandelen en te genezen.

Medaille
Een enthousiaste groep leerkrachten deed mee aan deze door Heroes for Charity georganiseerde wandeltocht voor het goede doel. Alle duintoppen van de Schoorlse Duinen werden getrotseerd, waaronder ook de hoogste duintop van Nederland. Nadat de route van twaalf kilometer was afgelegd, konden ze bij de finish hun welverdiende medaille in ontvangst nemen. De Heroes Hike for Charity is een initiatief van Heroes for Charity, een organisatie die challenges organiseert waarmee geld ingezameld wordt voor een goed doel.

Plaats een reactie

*=Verplicht veld