SLIEDRECHT – De lokale partij Slydregt.NU is woensdag 16 maart 2022 als enige politieke partij in Sliedrecht niet aanwezig op de uitslagenavond vanwege de gemeenteraadsverkiezingen georganiseerd door de gemeente in partycentrum De Lockhorst. Dat maakt de partij vrijdag 11 maart 2022 bekend. Slydregt.NU organiseert vanaf 20.00 uur een eigen uitslagenavond in Café Korevaar, Havenstraat 1.
“Slydregt.NU gaat gewoon in het café zitten. Tussen de mensen om wie het gaat, namelijk de inwoners van Sliedrecht. Bij iedere gewonnen zetel geeft Slydregt.NU een rondje”, zegt lijsttrekker Mark Jongeneel (Slydregt.NU). Hij roept inwoners op om naar het café te komen. Slydregt.NU zorgt voor een hapje en de drankjes zijn voor eigen rekening. (Archieffoto Peter Donk / Sliedrecht24)
Slydregt.NU doet voor de tweede keer mee aan de gemeenteraadsverkiezingen. “In 2018 hebben wij 748 stemmen gehaald als we 50 stemmen meer hadden gehaald, dan waren we er gelijk met twee zetels in de raad gekomen. De verwachting is dat we twee of drie zetels gaan halen”, aldus lijsttrekker Mark Jongeneel (Slydregt.NU), “De kiezer is aan zet!”
Feest
Na vier jaar in de gemeenteraad heeft Slydregt.NU volgens Jongeneel door een stevig oppositie voeren een herkenbaar geluid laten horen. Jongeneel: “Dat zou niet gelukt zijn zonder hulp van de kiezer. Daarom nodigt Slydregt.NU onze stemmers uit voor het feest der democratie in Café Korevaar. Daar wil Slydregt.NU vieren, dat tot dit memorabele punt is gekomen. Slydregt.NU wil de telling bijhouden in het café.” Jongeneel verzekert dat zijn partij er een feest van maakt, of het nu één of vier zetels worden.