SLIEDRECHT – In het Creatief Centrum aan Maaslaan 6 is zaterdag 5 februari 2022 iedereen welkom. Het is dan ‘Kom Eens Kijken-dag’ ofwel ‘KEK-dag’. Van 10.00 tot 16.00 uur staan de deuren van de verschillende ateliers open.
Er is zaterdag van alles te zien en te doen op creatief gebied voor jong en oud. (Foto Creatief Centrum)
Creatievelingen kunnen hun hart ophalen die dag. Je kan bijvoorbeeld een houten sleutelhanger branden bij Creatief met Hout of een sjaal tafelhaken bij DoJo Breiendoejezo. Maar ook kleien of een sieraard maken is mogelijk. Shoppen kun je bij het atelier van Trinette Art, Kunst van Klei of Workshops4Kids. Diverse producten worden deze dag verkocht met korting. Verder kun je kennismaken met Laura. Zij heeft een passie voor alles wat groeit en bloeit. Voor tweedehands spullen loop je binnen bij kringloopwinkel Leuke Meuk. Daar puilen naar eigen zeggen de schappen uit.
Kunst met Koffie
Op vrijdag 4 en zaterdag 5 februari 2022 is er ook Kunst met Koffie, deze keer met Toos en Liza. Twee vriendinnen die beiden creatief zijn. De een maakt de meest uiteenlopende creaties met papier maché en de ander maakt ‘herinneringskleding’. (Zelfgemaakte) kledingstukken en tassen vervaardigd uit kleding van overleden dierbaren. Volgens het Creatief Centrum de moeite waard om deze kunst te komen bekijken. Er is gratis koffie.
Contant geld
Het Creatief Centrum laat weten dat het verstandig is contant geld mee te nemen, omdat niet bij alle ateliers de mogelijkheid is om te pinnen.
Wat een mooi gezelige plek in sliedrecht om lekker te genieten en bijzondere kunst te zien en maken.
Ik ben een keertje geweest met mijn man, we komen eigenlijk alleen voor de gratis koffie. Lekker gierig date.
Mischien komen we weer met onze kleinkinderen dit keer, maar ze houden niet van koffie en hebben geen geld.
Moet wel even met mn man over hebben als hij terug is van zn operatie het ziekenhuis
Groet
Esther
Ik ben er geweest en ik moet zeggen, ongelooflijk hoe breed, apart en bijzonder al die verschillende ateliers zijn. Zeer de moeite waard en vooral ook voor de kinderen een boeiende omgeving.
Binnen Sliedrecht is dit waarschijnlijk het meest veelzijdige dat Sliedrecht aan kunst in combinatie met ‘zelf doen’ te bieden heeft.