SLIEDRECHT – Tot 20.00 uur mag er door verruiming van de coronamaatregelen vanaf vandaag, woensdag 19 mei 2021, gebruik worden gemaakt van het buitenterras. Dat was eerder tot 18.00 uur en nu kan er worden gedineerd. De horeca, ook in Sliedrecht, is er blij mee en ziet uit naar een verdere openstelling.
Deze gasten genieten op het terras van Spek & Bonen aan de Kerkbuurt. (Foto Hans van der Aa / Sliedrecht24)
De horeca heeft lange tijd op slot gezeten. Je moet een zitplaats voor een buitenterras reserveren. Dit kan aan de deur. Buitenterrassen, bedrijfs- en sportkantines mogen langer open zijn.
Regels
Daarbij geldt wel een aantal voorwaarden. Er mogen bijvoorbeeld maximaal 50 personen op een terras zitten en er is geen zelfbediening. Een gezondheidscheck en een verzoek om te registreren zijn verplicht. Dat nu weer wat langer op het buitenterras mag worden doorgebracht, vinden niet alleen de gasten heel fijn, maar ook de horecaondernemers. Zij verheugen zich op een verdere versoepeling.