Inloopdagen bij Figura Lingerie

SLIEDRECHT – Figura Lingerie & Mammacare aan de Rembrandtlaan organiseert van woensdag 16 tot en met zaterdag 19 maart 2016 de jaarlijkse inloop adviesdagen. Tijdens deze dagen biedt het bedrijf een extra service.

Figura verkoopt (luxe) lingerie, shape wear, comfort lingerie, badmode, nachtkleding en ondermode. De lingeriezaak is gespecialiseerd in het aanmeten van borstprotheses en prothese lingerie. Ook voor een deelprothese of een lichtgewicht sportprothese kunnen klanten terecht bij de winkel van Figura. (Foto Martin Dekker / Sliedrecht24)

Op de inloopdag woensdag is er een consulente van het merk Amoena aanwezig, met de nieuwste typen borstprotheses. Een mannequin showt deze dag de laatste badmode en prothese lingerie en er is aandacht voor de lichtgewicht borstprothese. Op donderdag is lymfoedeem specialiste van ABC, Joke Schenkel, te gast. Zij geeft informatie over oedeem reducerende prothesen en massage beha’s. Vrijdag en zaterdag geeft Figura pasadviezen. Eigenaresse van Figura Lingerie & Mammacare, Corrie den Arend: “Klanten kunnen dan zelf ervaren hoe fijn het is om een goed passende beha te dragen en wat dit doet met je figuur en gevoel.” Tijdens de inloopdagen ontvangen klanten, bij aankoop van een Amoena of ABC product, een gratis attentie.

Aanmeten borstprothese
De winkel van Figura heeft speciale pasruimtes, waar klanten ongestoord de juiste borstprothese aangemeten kunnen krijgen en waar privacy is gewaarborgd. Een goede borstprothese met een goed passende beha geeft volgens Corrie den Arend zekerheid en daardoor meer zelfvertrouwen. Figura Lingerie heeft de nieuwste collectie prothese lingerie en badmode. Den Arend: “Een vrouw die goed in haar vel zit, straalt. Zelfvertrouwen maakt je gewoon mooier. Aarzel daarom niet om binnen te stappen bij onze speciaalzaak.”

Plaats een reactie

*=Verplicht veld